Paylaş

Hakkımızda

Başarımızı etkileyecek durumların müşteri memnuniyeti olduğunu biliyoruz.

Firmamız 1993 yılında Resul KARAKAŞ tarafından kurulmuş olup Bintaş Bims olarak hizmetini günümüze kadar en başarılı şekilde sürdürmüştür. Tüm müşterilerimizin isteklerini kendi hedefi olarak benimsemekte ve en ince ayrıntısına kadar planlayarak, daima en kusursuzu üretmeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimser ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve yeteneklerini artırır ve geliştiririz. İş anlayışımız her zaman istikrarlı fiyat politikası sunmak, zamanında teslim etmek ve sektörde tercih edilen, takdir edilen lider konumuna yükselmektir.

İnşaat ve hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve halkımızın takdiri ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.

VİZYON: Bintaş Bims olarak ilimizde ve ülkemizde sektörünün lider markası haline getirecek üretimlere imza atmak.

MİSYON: Yapacağımız projelerimizde müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihleri ön planda tutularak yaratıcı ve yenilikçi çalışmaları tamamlamak ve işi belirlenen günden önce hazır etmeyi planlamak.